Ülkemizdeki teknik gelişmeler ve hızlı kentleşme sonucu,çevre kirliliğinin artması gibi nedenlerden dolayı yeraltı ve yerüstü su kaynakları kullanılamaz hale gelmiştir.Sanayi üretimlerini ve güncel hayatımızı doğrudan etkileyen bu sorunların çözümünde,20 yıllık tecrübesiyle EFOR SU ARITIM VE HAVUZ SAN. önemli katkılarda bulunmuş olup; sektörel görev bilinci içinde,bu görevine kendini her geçen gün yenileyerek devam etmektedir.

Su arıtma ve havuz sektöründe pek çok alanda hizmet vermekteyiz.Standartlara uygun ve kaliteden ödün vermeyen üretim ve pazarlama anlayışıyla siz müşterilerimize kaliteyi ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Sistem tespiti,projelendirme,satış ve teknik destek gibi hizmetleri başarıyla sürdürmekteyiz.EFOR SU ARITIM VE HAVUZ SAN. ailesi olarak; sektöründe müşterilerine vermiş olduğu güvenle,suyun yaratmış olduğu sorunların ve havuz kullanıcılarının ekonomisini ve sağlığını doğrudan etkileyen yanlış uygulamaların çözümünde,yapıcı ve dürüst yaklaşımıyla büyük katkıda bulunmaktayız.

Vizyonumuz; her zaman olduğu gibi, sektörel gelişmelere uyum sağlayarak,dürüstlükten ödün vermeden ve doğru-ekonomik hizmet vermeye bağlı olarak MEMNUN MÜŞTERİ ilkesi hedefimizdir.